3D Hospital Wayfinder and Management System

Projekti “3D Hospital Wayfinder and Management System” on toetanud Eesti-Norra ühisprogrammi Norway Grants “Roheline IKT programm”.


Projekti ajakava on august 2020 kuni jaanuar 2024.


Projekti fookuses on veebipõhise tarkvarateenuse väljatöötamine tervishoiutoimingute jaoks (nt haiglad) asutuse korruseplaani visualiseerimiseks 3D-s universaalse API-ga erinevate reaalajas andmete kogumiseks ja nende kuvamiseks 3D-korruseplaanidena, et:

1) Koguda reaalajas andmeid ja kuvada neid 3D-korruseplaanides. Kogutavate andmete hulka kuuluvad: patsiendi staatus, etteantud ajaprognoosidega ülesannete nimekirjad, erinevate andurite sisendid seadmetelt ja õdedelt tööaja ja seisundi määramiseks, liikuvate objektide positsioneerimine jne.

2) Pakkuda haiglatele mobiilseadmete jaoks siseruumide positsioneerimist. Positsioneerimist saavad kasutada nii külastajad, patsiendid kui ka personal.

Koos positsioneerimisega võimaldab tarkvara leida optimaalse tee otsitavasse sihtkohta (näiteks radioloogiakabinetti või konkreetsesse palatisse).

3) Võimaldada patsientidel ja külastajatel kiiremini ja mugavamalt suhelda tervishoiuorganisatsiooniga (eelkõige haiglatega). Sealhulgas võimalus ise registreerida, saada operatiivset teavet asukohapõhiselt (nt söögiajad jne).

Tervishoiuteenuste paremaks jälgimiseks ja tõhustamiseks kasutatakse väljatöötatud tarkvara – olulistest integreeritud andmetest reaalajas ülevaadet ja varasemate andmete visualiseerimist. Tarkvara võimaldab asukohapõhist teavet, sealhulgas positsioneerimist, marsruudi leidmist hoonetes jne.

Tarkvara saab kasutada ka patsientide ja külastajate hüvanguks, pakkudes kasutajatele mugavat marsruudijuhist 3D-kaartide alusel koos iseregistreerimistega.


Projekti toetab Eesti-Norra ühisprogramm „Green ICT“. Toetuse suurus on 393 000,00 eurot.


Projekti partnerid on:


3D Technologies R&D AS

Easy Touch & LED AS


Kontaktisikud:


Kaspar Koov (e-post: kaspar.koov@3dwayfinder.com)

Stian Sæther-Larsen (e-post: stian@easy-touch.no)

Kaspar Koov

CEO

Stian Sæther-Larsen

Partner